i30 v aktuální nabídce bazaru
Hyundai i30
Bonusy
START PLUS 1.5i 80kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 80 kW |
| Najeto |
64000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 279 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Hyundai i30
Bonusy
START PLUS 1.5i 80kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 80 kW |
| Najeto |
111000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 239 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Hyundai i30
Bonusy
SMART 1.0TGDI 88kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 88 kW |
| Najeto |
83000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 315 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Hyundai i30
Bonusy
N LINE 1.5T-GDI 118kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2024
|
| Výkon | 118 kW |
| Najeto |
104000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 415 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Hyundai i30
Bonusy
COMFORT 1.0TGDI 88kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 88 kW |
| Najeto |
108000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 284 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Hyundai i30
Bonusy
START PLUS 1.0TGDI 88kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2024
|
| Výkon | 88 kW |
| Najeto |
100000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 255 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Jednání na jedničku a prodejce pan Kortán opravdu profesionál ve svém oboru, jak jsme se domluvili tak to bylo můžu jen doporučit
★★★★★ Daniel Brázda 08/2025