Fabia v aktuální nabídce bazaru
Škoda Fabia
Bonusy
AMBITION 1.0TSI 70kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 70 kW |
| Najeto |
70000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 255 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Fabia
Bonusy
AMBITION 1.0TSI 70kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 70 kW |
| Najeto |
61000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 259 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Fabia
Bonusy
AMBITION 1.0TSI 70kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 70 kW |
| Najeto |
148000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 219 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Fabia
Bonusy
AMBITION 1.0TSI 70kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 70 kW |
| Najeto |
110000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 229 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Fabia
Bonusy
AMBITION 1.0TSI 70kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 70 kW |
| Najeto |
52000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 229 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Fabia
Bonusy
ACTIVE 1.0MPI 44kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2019
|
| Výkon | 44 kW |
| Najeto |
131000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 159 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Fabia
Bonusy
AMBITION 1.0TSI 70kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 70 kW |
| Najeto |
33000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 329 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Fabia
Bonusy
AMBITION 1.0TSI 70kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 70 kW |
| Najeto |
155000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 279 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Fabia
Bonusy
AMBITION 1.0TSI 70kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 70 kW |
| Najeto |
85000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 215 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Ráda bych poděkovala panu Kortánovi a celému kolektivu Global auto za nadstandardní přístup k zákazníkovi. Ráda se budu vracet.
★★★★★ Lucie Vajdlová 12/2025