Kodiaq v aktuální nabídce bazaru
Škoda Kodiaq
Bonusy
AMBITION 1.5TSI 110kW DSG CZ
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2020
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
163000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 429 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Kodiaq
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW DSG CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
155000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 599 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Kodiaq
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW DSG 4X4 CZ
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
125000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 635 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Kodiaq
Bonusy
L&K 2.0TDI 147kW DSG 4x4 TAŽNÉ
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 147 kW |
| Najeto |
151000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 755 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Kodiaq
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW DSG 4x4 CZ
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2020
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
148000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 599 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Kodiaq
Bonusy
2.0TSI 132kW DSG 4x4 TAŽNÝ CZ
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2017
|
| Výkon | 132 kW |
| Najeto |
150000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 479 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Vřele doporučuji. Profesionální jednání, rychlost a kvalitní informace o vozech. // Škoda Superb
★★★★★ Denisa Slámová - 10/2017