Test
Test
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
123000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 285 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 85 kW |
| Najeto |
147000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 325 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
39000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 525 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 85 kW |
| Najeto |
167000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 339 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2020
|
| Výkon | 85 kW |
| Najeto |
213000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 249 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2019
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
148000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 329 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
193000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 339 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
57000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 459 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 85 kW |
| Najeto |
148000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 369 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
144000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 379 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
162000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 349 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
CNG
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 96 kW |
| Najeto |
161000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 315 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
111000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 429 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
190000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 329 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2007
|
| Výkon | 103 kW |
| Najeto |
297000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 64 900 Kč |
|---|
Skvělý prodejce automobilů. Mohu jen vřele doporučit. // Mercedes C
★★★★★ Jan Smrčka 01/2023