Test
Octavia v aktuální nabídce bazaru
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 2.0TDI 85kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 85 kW |
| Najeto |
158000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 335 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 1.5TSI 110kW DSG CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
103000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 499 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
AMBITION 1.0TSI 81kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
73000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 375 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW DSG CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
163000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 425 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 1.5TSI 110kW DSG CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
159000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 415 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
AMBITION 2.0TDI 85kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 85 kW |
| Najeto |
183000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 309 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 1.5TSI 110kW DSG SPORT
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
115000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 479 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
ACTIVE 1.0TSI 81kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
123000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 285 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
AMBITION 2.0TDI 85kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 85 kW |
| Najeto |
147000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 325 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 1.5TSI 110kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
39000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 525 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
AMBITION 2.0TDI 85kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 85 kW |
| Najeto |
167000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 339 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
AMBITION 2.0TDI 85kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2020
|
| Výkon | 85 kW |
| Najeto |
213000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 249 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2019
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
148000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 329 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
193000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 319 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
57000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 459 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 2.0TDI 85kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 85 kW |
| Najeto |
148000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 369 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
144000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 379 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
AMBITION 2.0TDI 110kW DSG CZ
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
162000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 349 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
AMBITION 1.5TSI 96kW CNG CZ
| Palivo |
CNG
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 96 kW |
| Najeto |
161000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 315 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW DSG TAŽNÉ
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
111000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 429 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
AMBITION 2.0TDI 110kW DSG 1.CZ
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
190000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 329 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Octavia
Bonusy
2.0TDI 103kW 4x4 TAŽNÝ VÝHŘEV
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2007
|
| Výkon | 103 kW |
| Najeto |
297000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 64 900 Kč |
|---|
Global Auto by měla být Vaše první volba, naprostá spokojenost, profesionální přístup, vynikající zákaznický servis a pán Kortán člověk na správném místě i s celým jeho týmem, skvělá komunikace a podpora. Lepší přístup prodejce jsem ještě nikde nezažila. Všem vřele doporučuji. Děkuji
★★★★★ Andrea Vajdová 02/2026