Scala v aktuální nabídce bazaru
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
69000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 335 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
66000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 335 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
29000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 395 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
53000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 375 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
56000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 375 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
58000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 355 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
94000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 349 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
63000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 365 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
127000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 329 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
81000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 360 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2019
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
144000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 329 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
116000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 339 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
96000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 349 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2019
|
| Výkon | 85 kW |
| Najeto |
174000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 219 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
53000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 315 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
50000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 379 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 70 kW |
| Najeto |
71000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 279 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2024
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
89000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 359 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
56000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 385 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Scala
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
134000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 339 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Můžu maximálně hodnotit komunikaci s panem Kortánem což je prodejce a tady není žádný problém. Nemohu hodnotit auta, která prodávají, nejde o nové vozy, ale auta, ke kterým se lidé, kteří je používali chovali podle sebe. Bral jsem auto se světlým vnitřkem, bohužel paní, která jej měla přede mnou, se k vozu chovala jako dobytek...no a to je asi vše co chci říci...za to ale prodejce nemůže.
★★★★★ Martin Urbánek 09/2025