Superb v aktuální nabídce bazaru
Škoda Superb
Bonusy
L&K 2.0TSI 140kW DSG TAŽNÉ CZ
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 140 kW |
| Najeto |
60000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 815 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW DSG CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
134000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 549 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
L&K 2.0TDI 110kW DSG CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
103000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 639 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
STYLE 1.5TSI 110kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
130000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 435 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW DSG CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
181000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 415 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
SCOUT 2.0TDI 147kW DSG 4x4 CZ
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 147 kW |
| Najeto |
115000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 599 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
L&K 140kW DSG 4x4 PANO ASIST
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2019
|
| Výkon | 140 kW |
| Najeto |
134000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 475 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Skvělý prodejce automobilů. Mohu jen vřele doporučit. // Mercedes C
★★★★★ Jan Smrčka 01/2023