Superb v aktuální nabídce bazaru
Škoda Superb
Bonusy
L&K 2.0TDI 140kW DSG CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2020
|
| Výkon | 140 kW |
| Najeto |
130000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 539 896 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
161000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 409 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
87000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 545 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
L&K 2.0TSI 140kW DSG TAŽNÉ CZ
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 140 kW |
| Najeto |
60000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 815 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW DSG CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
134000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 549 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
L&K 2.0TDI 110kW DSG CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
103000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 595 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
STYLE 1.5TSI 110kW CZ DPH
| Palivo |
benzin
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
130000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 435 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
STYLE 2.0TDI 110kW DSG CZ DPH
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
181000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 415 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
SCOUT 2.0TDI 147kW DSG 4x4 CZ
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 147 kW |
| Najeto |
115000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 599 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Škoda Superb
Bonusy
L&K 140kW DSG 4x4 PANO ASIST
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2019
|
| Výkon | 140 kW |
| Najeto |
134000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 475 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Před 14 dny jsme v Global Auto kupovali osobní vůz.
Komunikace byla skvělá, schůzka a prohlídka proběhla dle našich představ a Pan Mladenov byl velice přátelský a ochotný vyhovět všem našim požadavkům i nadstandard. Auto bylo ve velmi dobrém stavu, shodovalo se s fotografií a popisem. Nákup vozu i přepis proběhl absolutně bez problému. Vše bylo připraveno dle našich přání a veškerou byrokracii nám vyřídil pan Mladenov v co nejrychlejším možném čase. Jsme velmi spokojení a vřele doporučujeme.
★★★★★ Lucie Wernerová 02/2025