Minuli týden jsem si u firmy koupil ojetou Škodu Yeti. Od samého začátku se mi věnoval pan Kortán . A jsem maximálně spokojen. Vstřícný přístup a férové jednání . Vřele doporučuji.
★★★★★Karel Stehlík 09/2025
Vše proběhlo naprosto v pořádku, profesionální přístup.