Koupili jsme zde Mercedes S 400d, super přístup prodejce, od zkušební jízdy po kontrolu vozu ve značkovém servisu ! Podobný-možná lepší přístup než u kdejakého německého prodejce ! Rádi se vrátíme . Děkujeme
Byl jsem s celým procesem nákupu velmi spokojený. Musím pochválit pana Lukáše Kortána, jeho komunikace, nadhled, lidský přístup, férové jednání, všechno bylo na jedničku. Pro další auto si půjdu zase k němu!