Koupili jsme do firmy ojetý vůz z ukončeného leasingu. Od začátku vstřícnost, co se řeklo, to platilo. Lidský přístup, žádné nadřazené machroviny v manažerském stylu nebo bazarové praktiky. Ovšem, co hodnotím absolutně nejvíc pozitivně, je bezproblémové vyřešení skryté závady dva měsíce po koupi vozu a okamžité řešení v autorizovaném servisu. Tohle je přesně ten rozdíl mezi tím, jestli si jít koupit auto do profláklého bazaru, nebo u seriózního slušného prodejce.
Můžu maximálně hodnotit komunikaci s panem Kortánem což je prodejce a tady není žádný problém. Nemohu hodnotit auta, která prodávají, nejde o nové vozy, ale auta, ke kterým se lidé, kteří je používali chovali podle sebe. Bral jsem auto se světlým vnitřkem, bohužel paní, která jej měla přede mnou, se k vozu chovala jako dobytek...no a to je asi vše co chci říci...za to ale prodejce nemůže.