Můžu maximálně hodnotit komunikaci s panem Kortánem což je prodejce a tady není žádný problém. Nemohu hodnotit auta, která prodávají, nejde o nové vozy, ale auta, ke kterým se lidé, kteří je používali chovali podle sebe. Bral jsem auto se světlým vnitřkem, bohužel paní, která jej měla přede mnou, se k vozu chovala jako dobytek...no a to je asi vše co chci říci...za to ale prodejce nemůže.
S nákupem auta jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme rychlou komunikaci, kompletní dokumentaci k vozu a velmi vstřícný individuální přístup. Prohlídka auta byla skvěle připravená a celý proces proběhl naprosto bez problémů. Velké poděkování patří panu Lukáši Kortánovi za jeho profesionalitu, ochotu a férové jednání. Firmu můžeme jen doporučit. 👍🚗