Mercedes-Benz Třídy V
Cena s DPH: 1 899 900 Kč
Možný odpočet DPH.
Cena s DPH: 1 899 900 Kč
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2023
|
| Výkon | 250 kW |
| Najeto |
76000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 1 349 900 Kč |
|---|
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2007
|
| Výkon | 103 kW |
| Najeto |
297000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 64 900 Kč |
|---|
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2020
|
| Výkon | 200 kW |
| Najeto |
86000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 1 199 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 81 kW |
| Najeto |
29000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 359 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2017
|
| Výkon | 96 kW |
| Najeto |
294000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 279 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
120000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 559 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2017
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
158000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 619 900 Kč |
|---|
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2019
|
| Výkon | 110 kW |
| Najeto |
356000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 559 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 157 kW |
| Najeto |
96000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 879 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2021
|
| Výkon | 125 kW |
| Najeto |
211000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 399 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2022
|
| Výkon | 121 kW |
| Najeto |
120000 km
|
| Převodovka |
Manuální
|
| Cena s DPH: | 459 900 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2024
|
| Výkon | 132 kW |
| Najeto |
14000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 1 765 000 Kč |
|---|
Možný odpočet DPH.
Cena s DPH: 839 900 Kč
Možný odpočet DPH.
| Palivo |
nafta
|
|---|---|
| Rok výroby |
2013
|
| Výkon | 180 kW |
| Najeto |
218000 km
|
| Převodovka |
Automatická
|
| Cena s DPH: | 269 900 Kč |
|---|
Zkušenost zcela mimořádná, jednoznačně pozitivní, s výsledkem - napodruhé (po týdnu) jsem odjel s novým vozem, problém nebyl mne vyzvednout na metru Stodůlky (nejsem z Prahy, přijel jsem 150km vlakem). Komunikoval a jednal jsem od začátku do konce s panem Mladenovem. Nebyl pro něj problém reagovat i po pracovní době. Byl znát zájem vše vysvětlit a celkově uspokojit zákazníka, nakolik je jen možné. Zaujala mne i zvláštnost - autobazar se specializuje na vozy po prvním majiteli a vchod/vjezd do areálu je běžně zavřený. Bylo mi vysvětleno, že většina příchozích jsou vlastně domluveni předem, od brány pak (100 m k recepci) zavolají mobilem a pracovník se jim věnuje, nikdo se tak vlastně po areálu mezi auty nepotuluje jen tak, každý dostane péči. Tuto péči u p. Mladenova hodnotím na vysoké úrovni, pozorně naslouchá, nechvátá, nevnucuje názor, hledá řešení, když dojde k dohodě, tak efektivně jedná. Příklad: ve středu ráno došly mé peníze na účet a ve čtvrtek dopoledne jsem odjížděl s vozem, přihlášeným na mé jméno. Z vozu jsem nadšený. Takto si představuji koupi ojetého vozu za částku blížící se 1 mil. Kč. Vřele doporučuji! // Volvo XC90